Kopřiva

Bylinná tinktura z listů a pupenů kopřivy dvoudomé. 

Skladem
Kód: 191
149 Kč
Kategorie: Bylinné Tinktury
Záruka: 2 roky

Bylinná tinktura - Kopřiva 

Vyrobeno z ovocného destilátu

Pár informací které nám zákon dovolí k čemu bylina slouží. Pokud by Vám to nestačilo můžete nás kontaktovat pro více info. Kontakt

Funkce tinktury 

1. Přispívá ke správnému vylučovaní vody z organismu.

2. Přispívá k normální funkci prostaty 

3. Přispívá k celkové  vitalitě a energii.

4.Kopřiva dvoudomá obsahuje přírodní minerály, včetně železa.

5. Přispívá k normálnímu fungování močových cest a ledvin.

 

Objem: 50 ml , 40% obj. alc. 

Složení: ovocný destilát (jablkovice), extrakt z pupenů a listů kopřivy dvoudomé  5g v 50ml přípravku, destilovaná voda. 

Dávkování: 1 kapka na 1kg tělesné hmotnosti, rozdělit do 2-3 dílčích dávek. (např.: při 60 kg hmotnosti dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek, nebo na 3 x 20 kapek) 

 

Výroba tinktury

Tinktury z bylin vyrábíme v malé rodinné firmě Palírna Půta v Horním Slavkově. U výroby klademe důraz na kvalitu listů a pupenů, aby mohli být využité maximální účinné látky při maceraci bylin. Veškeré bylinné tinktury vyrábíme výhradně z našich vlastních bylin vypěstovaných ve vlastních sadech a přírodních záhonech. Po maceraci listů, pupenů a kořenů v ovocnému destilátu dochází k ředění podle D3  na požadované množství lihovitosti 40%.( Při zájmu je možné prodat bylinnou tinkturu v nenaředěném alkoholu a to od 65-81% alc.obj.). Po správném naředění a potencování se stáčí do lahviček o objemu 50 ml a je připravena k užívání. 

Cena za měrnou jednotku (100 ml) = 298 Kč.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto