O nás

Jsme rodinná firma Palírna Půta vyrábějící ovocné destiláty, likéry,mošty a bylinné tinktury.

Naším cílem je dodávat chuťově vyvážené lihoviny a proto si zakládáme především na výběru ovoce vlastní produkce nebo od prověřených sadařů. Začínali jsme jako pěstitelská palírna a časem se ukázalo, že o naše výrobky je, díky pálení v kotli nejvyšší úrovně velký zájem.Lihovar, jsme založili, abychom mohli nabídnout naše produkty širší klientele a uspokojit chuťové buňky více milovníků kvalitních pálenek a likérů chutnající opravdu po ovoci.

Nejsme pouze e-shop prodávající ovocné destiláty, ale jsme jejich výrobci.Je také možné objednat si prohlídky lihovaru či moštárny s degustací.

Jako koncesovaný a registrovaný výrobce můžeme prodávat gastro provozům (bary, restaurace, hospody) a obchodům. Nejsme maloobchodní prodejci u kterých je těmto provozům nákup alkoholu zakázaný. Můžete u nás nakupovat alkohol jak pro vlastní potřebu, tak i pro vaše hosty či zákazníky.

Dovolujeme si upozornit, že alkoholické nápoje jsou prodávány pouze osobám starším 18 let a při doručování zboží bude tato skutečnost ověřena doručovatelem oproti vašemu občanskému průkazu! Objednávky dokážeme doručit pouze v rámci České republiky!

Naše registrační číslo osoby povinné značit líh je E015

PHOTO-2021-03-16-14-32-31

 

Palírna Půta 

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto