Močové cesty

Bylinná směs Močové cesty 

Skladem
Kód: 266
149 Kč
Kategorie: Bylinné Tinktury
Záruka: 2 roky
mocove cesty
Akce Novinka

Bylinná směs: Močové cesty 

Vyrobeno z ovocného destilátu

Pár informací které nám zákon dovolí k čemu bylina slouží. Pokud by Vám to nestačilo můžete nás kontaktovat pro více info. Kontakt

 

K této bylině bohužel ze zákona není možné uvádět žádná tvrzení.

 

Objem: 50 ml , 40% obj. alc. 

Složení: ovocný destilát(jablkovice), extrakt z brusinka list, vrbovka nať, medvědice list, vřes nať, přeslička nať, truskavec nať, bříza list, brusinka plod, zlatobýl obecný 5g v 50ml přípravku, destilovaná voda. 

Dávkování: 1 kapka na 1kg tělesné hmotnosti, rozdělit do 2-3 dílčích dávek. (např.: při 60 kg hmotnosti dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek, nebo na 3 x 20 kapek) 

 

Výroba tinktury

Tinktury z bylin vyrábíme v malé rodinné firmě Palírna Půta v Horním Slavkově. U výroby klademe důraz na kvalitu listů a pupenů, aby mohli být využité maximální účinné látky při maceraci bylin. Veškeré bylinné tinktury vyrábíme výhradně z našich vlastních bylin vypěstovaných ve vlastních sadech a přírodních záhonech. Po maceraci listů, pupenů a kořenů v ovocnému destilátu dochází k ředění podle D3  na požadované množství lihovitosti 40%.( Při zájmu je možné prodat bylinnou tinkturu v nenaředěném alkoholu a to od 65-81% alc.obj.). Po správném naředění a potencování se stáčí do lahviček o objemu 50 ml a je připravena k užívání. 

 

Cena za měrnou jednotku (100 ml) = 298 Kč.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto